ANTITEK - Materialet e analizës së rrjedhës Latarl & Pajisjet Prodhuese të Rrjedhave Anësore
  • zhvillimi-analiza e rrjedhës anësore
  • rrjedha anësore-zhvillimi
  • teknologjia e rrjedhës anësore

Materialet e vlerësimit të rrjedhës anësore

Antigjenet-dhe-Antitrupat

Antigjenet dhe Antitrupat

Komponenti kryesor për shiritin e rrjedhës anësore
Koloidal-Ari

Ari koloidal

Etiketoni me antigjene ose antitrupa
Nitroceluloza-Membrana

Membrana nitroceluloze

Mbaj antigjene dhe antitrupa
Kartela mbështetëse e rrjedhës anësore

Karta mbështetëse e rrjedhës anësore

Mbështetje e membranës dhe jastëkëve
Rrjedha Anësore-Shembull-Pad

Pad Shembull i Rrjedhave Anësore

Mbaj analit për analizën e rrjedhës anësore
Rrjedha Anësore-Konjugate-Pad

Pad i Konjugatit të Rrjedhës Anësore

Mbani kompleksin e nanopartikujve të arit
Rrjedha Anësore-Përthithëse-Pad

Fletë absorbuese e rrjedhës anësore

Gjithashtu emërtoni jastëk fitil për rrjedhën anësore
kasetë anësore-rrjedhëse

Kaseta e rrjedhës anësore

Strehim plastik për analizën e rrjedhës anësore
Mylar-Çanta

Çanta Mylar

Paketimi për testin e analizës së rrjedhës anësore
Çanta tharëse

Çanta tharëse

1g tharës për analizën e rrjedhës anësore
Nxjerrje-Tub

Tubi i nxjerrjes

Tub FOB për testin e shpejtë të reagentit

Kompleti i grumbullimit të pështymës

Për Kit -in e testimit të shpejtë të reagentit

Paketimi i Zhvillimit të Analizës së Rrjedhës Laterale

kit-side-flow-assay-development-kit

Paketimi i Zhvillimit të Analizës së Rrjedhës Laterale

2 cipë, 2 jastekë, 1 kasetë
kompleti i zhvillimit universal

Kompleti i Zhvillimit Universal

Kompleti i zhvillimit të analizës së rrjedhës anësore 3 cipë, 3 jastekë, 2 kasetë
test i shpejtë-fletë e paprerë

Test i shpejtë Fletë e prerë

Fletë e paprerë për prodhimin e kompletit të testimit të shpejtë
fletë anësore-rrjedhëse-e paprerë

Fletë e prerë e rrjedhës anësore

Fletë e paprerë për prodhimin e shiritave të provës së rrjedhës anësore

Pajisjet e prodhimit të rrjedhës anësore

Dispenser anësor i rrjedhës

Shpërndarës i rrjedhës anësore

Shpërndarja e reagentit dhe arit koloidal në membranën e nitrocelulozës
Test i Shpejtë-Shirit-Gijotinë-Prerës

Prerës i shiritit të rrjedhës anësore

Prerës i shiritit të provës për provën e rrjedhës anësore të fletës së paprerë
test-shirit-prerës

Prerës membranash

Për prerjen e formatit të fletës ose formatit të rrotullës jastëk absorbues
Laminator i rrjedhës

Laminator i rrjedhës

Makinë e automatizuar e petëzimit për membranën nitroceluloze dhe jastëk fitil
Conjugate-Pad-Strip-Prerës

Prerës me shirita të jastëkëve të konjuguar

Për prerjen e formatit të fletës ose jastëkun e konjuguar të rrotullës
Mostër-Pad-Rrip-Prerës

Mostër Pad Strip Prerës

Për prerjen e formatit të fletës ose fletës së mostrës të formatit të rrotullës
Rrjedha Anësore-Kasetë-Shtypës

Shtypës i kasetës së rrjedhës anësore

Për shtypjen e fortë të kasetës anësore të rrjedhës
Lexues anësor-Flow-Reader

Lexuesi i rrjedhës anësore

Lexoni automatikisht rezultatet e shiritit të analizës së rrjedhës anësore

Lehtesirat Për Prodhimin e Rripit të Provës së Rrjedhave Anësore

Test i Shpejtë-Montimi-Makinë

Makinë e Kuvendit të Testit të Shpejtë

Shirit testues i rrjedhës anësore të montimit të automatizuar ose gjysmë të automatizuar
Shtypës anësor

Printer i rrjedhës anësore

Numri i lotit të printimit me lazer, data e prodhimit, data e skadimit
Makinë mbushëse e lëngshme

Makinë për mbushje të lëngshme

Tretësirë ​​automatike mbushëse tampon, 6,000 shishe në orë
Vulosje-dhe-Shtypi-Makinë

Makinë për vulosje dhe printim

Vula dhe numri i lotit të printuar, data e skadimit, data e prodhimit në çantë
FAR thonë njerëzit

Dëshmitë tona

Kishim blerë të dytën Prerës i shiritit të rrjedhës anësore nga AntiTeck. Qualityshtë cilësi e mirë, efikasitet i lartë, kosto më e ulët se markat e tjera.
Andrew Dominic
La kompleti i zhvillimit të analizës së rrjedhës anësore është ndihmë e madhe për herë të parë në zhvillimin e kompletit të testit të shpejtë. Përfshini të gjitha gjërat e nevojshme.
Ethney Kadosh
Ne jemi të kënaqur me fletë e paprerë e rrjedhës anësore. Ne kemi blerë disa produkte për prodhim në shkallë të gjerë, të tilla si, HCG, LH, HIV, Malaria, etj.
Çad Voronina

AntiTeck Life Sciences Limited

A1-519, XingGang GuoJi, Yingbin Road, Huadu, Guangzhou, Kinë
Pa pagesë Quote
AntiTekHistoriKontakt
linkedin facebook Pinterest youtube rss Cicëroj instagram facebook-bosh rss-bosh i lidhur-bosh Pinterest youtube Cicëroj instagram
Ne përdorim cookies për t'ju dhënë përvojën më të mirë të mundshme në faqen tonë të internetit. Duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies.
pranoj